AUTO ZŁOM KOWALEWO POMORSKIE

PROFESJONALNY AUTO SZROT NIEDALEKO KOWALEWA POMORSKIEGO

Jesteś z Kowalewa Pomorskiego i chcesz legalnie zezłomować swój pojazd?
SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

Działalność firmy mamAUTO sp.j. obejmuje profesjonalny demontaż pojazdów w naszej autoryzowanej stacji demontażu pojazdów zlokalizowanej w miejscowości Rypin, w województwie kujawsko-pomorskim. W ramach współpracy, oferujemy takie usługi jak skup aut, złomowanie samochodów oraz kasację pojazdów z możliwością odbioru pojazdu u Klienta.

Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych, używanych części samochodowych pochodzących z demontażu. Sprzedajemy części samochodowe zarówno stacjonarnie w naszej siedzibie ale również za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego Allegro.

Jakie pojazdy złomujemy?

Do złomowania przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – również bez tablic rejestracyjnych – w przypadku ich braku z powodu zniszczenia lub zagubienia klient podpisuje stosowne oświadczenie. Wzór takiego oświadczenia do pobrania w formacie PDF jest dostępny w sekcji wymagane dokumenty.

Przyjmujemy auta całe, samochody uszkodzone i powypadkowe, zniszczone, skorodowane, spalone, a zatem praktycznie  w każdym stanie technicznym. Przyjmujemy również pojazdy wycofane z eksploatacji wskazane w Rozdziale 4 art. 23 ust. 1 Ustawy o pojazdach wycofanych z eksploatacji.

Czego potrzebujesz do zezłomowania samochodu?

Aby zezłomować u nas swój pojazd, Klient musi posiadać odpowiednie dokumenty, o których mowa w Rozdziale 3 art. 19 Ustawy o pojazdach wycofanych z eksploatacji. Wszystkie dokumenty wymagane do przeprowadzenia procesu złomowania pojazdu zostały wskazane w sekcji Wymagane dokumenty, a cały proces złomowania omówiliśmy również w artykule: Jak zezłomować samochód? – Procedura krok po kroku

Po zezłomowaniu pojazdu wycofanego z eksploatacji, wystawiamy klientowi Zaświadczenie o demontażu pojazdu, przekazujemy je klientowi wraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym, unieważnioną kartą pojazdu i unieważnionymi tablicami rejestracyjnymi (obowiązek przedsiębiorcy wynikający z Rozdziału 4 art. 24 ust. 1 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji). Z tym kompletem klient ma obowiązek udać się do Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Musi to uczynić w ciągu 30 dni (obowiązek właściciela pojazdu wynikający z Rozdziału 3 art. 20 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji). Procedurę wyrejestrowania pojazdu po złomowaniu omówiliśmy również w artykule: Wyrejestrowanie samochodu po złomowaniu – krok po kroku

Kwestię pobierania opłat przy przyjmowaniu pojazdów wycofanych z eksploatacji regulują zapisy Rozdziału 4 art. 23 ust. 4-7 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Z kim współpracujemy?

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy, oferując takie usługi jak złomowanie oraz skup aut wycofanych z eksploatacji, a także sprzedaż używanych części samochodowych, które pochodzą bezpośrednio z demontażu w naszej autoryzowanej stacji.

Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i decyzje.

Auto szrot Kowalewo Pomorskie
Auto złom Kowalewo Pomorskie
Skup aut Kowalewo Pomorskie
Złomowanie aut Kowalewo Pomorskie
Części samochodowe Kowalewo Pomorskie
Auto części Kowalewo Pomorskie

SKUP AUT KOWALEWO POMORSKIE

DARMOWY ODBIÓR SAMOCHODU

Zapewniamy bezpłatny transport pojazdu z Kowalewa Pomorskiego!

Za odebrany pojazd nasz kierowca zapłaci Ci gotówką! Odbieramy samochody i inne pojazdy przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego ale działamy również na obszarze województw sąsiednich.

Auto złom mamAUTO działa na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz na terenie województw sąsiednich.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy oferując profesjonalne złomowanie aut, skup aut oraz sprzedaż używanych części samochodowych z takich miast jak:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta ale nie wiesz czy znajdujesz się na terenie naszych działań zadzwoń lub napisz!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Zgłoszenia pojazdów do kasacji przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy, pod numerem lub adresem email:

Możesz również skorzystać z poniższego formularza. Wypełnij go, a my oddzwonimy do Ciebie:

Skup aut Bydgoszcz i Toruń  Rodzaj paliwa:
  Dane Kontaktowe

  pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

  Wymagane dokumenty

  Dowód osobisty właściciela pojazdu

  W przypadku współwłasności pojazdu, zaświadczenie o demontażu powinni podpisać wszyscy właściciele pojazdu lub upoważnić do złomowania jedną osobę. Wzór upoważnienia do pobrania w przypadku, gdy właścicielem pojazdu jest 1 osoba. Wzór upoważnienia do pobrania w przypadku współwłasności pojazdu.

  Dowód rejestracyjny

  Jeżeli dowód rejestracyjny został zatrzymany przez Policję, należy uzyskać zaświadczenie potwierdzające ten fakt lub kopię dowodu rejestracyjnego z Wydziału Komunikacji i przedłożyć w momencie przekazywania auta do Stacji Demontażu Pojazdów. Jeżeli natomiast dowód rejestracyjny został zniszczony lub zagubiony, należy wypełnić stosowne oświadczenie.

  Tablice rejestracyjne

  W przypadku zniszczenia, zagubienia lub kradzieży tablic rejestracyjnych, należy przedłożyć oświadczenie potwierdzające ten fakt.

  Karta pojazdu (jeżeli była wydana)

  W przypadku, gdy karta uległa zniszczeniu lub została zagubiona, konieczne jest podpisanie stosownego oświadczenia.

  Umowa kupna-sprzedaży pojazdu

  W przypadku, gdy pojazd został zakupiony, ale nie jest jeszcze przerejestrowany, należy przedstawić umowę kupna-sprzedaży pojazdu. Jeżeli umów takich jest więcej, należy przedłożyć wszystkie – od pierwszego właściciela widniejącego w dowodzie rejestracyjnym, aż do ostatniego nabywcy, który przekazuje auto do Stacji Demontażu Pojazdów. Umowy muszą być czytelne, a także muszą posiadać wszystkie elementy niezbędne dla ważności umowy (Kodeks Cywilny).

  INNE

  W przypadku, gdy współwłaścicielem auta jest bank bądź firma leasingowa, należy przedstawić zgodę na zbycie pojazdu lub dokument potwierdzający zakończenie umowy kredytu bądź leasingu.

  W przypadku śmierci właściciela lub współwłaściciela pojazdu konieczne jest przedstawienie postanowienia z Sądu.

  FIRMA mamAUTO PROWADZI SKUP UŻYWANYCH I USZKODZONYCH AUT W MIEJSCOWOŚCI STARORYPIN RZĄDOWY (WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE).

  Menu