AUTO ZŁOM CIECHANÓW

PROFESJONALNY AUTO SZROT NIEDALEKO CIECHANOWA

Jesteś z Ciechanowa i chcesz legalnie zezłomować swój pojazd?
SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

Działalność firmy mamAUTO sp.j. obejmuje profesjonalny demontaż pojazdów w naszej autoryzowanej stacji demontażu pojazdów zlokalizowanej w miejscowości Rypin, w województwie kujawsko-pomorskim. W ramach współpracy, oferujemy takie usługi jak skup aut, złomowanie samochodów oraz kasację pojazdów z możliwością odbioru pojazdu u Klienta.

Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych, używanych części samochodowych pochodzących z demontażu. Sprzedajemy części samochodowe zarówno stacjonarnie w naszej siedzibie ale również za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego Allegro.

Jakie pojazdy złomujemy?

Do złomowania przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – również bez tablic rejestracyjnych – w przypadku ich braku z powodu zniszczenia lub zagubienia klient podpisuje stosowne oświadczenie. Wzór takiego oświadczenia do pobrania w formacie PDF jest dostępny w sekcji wymagane dokumenty.

Przyjmujemy auta całe, samochody uszkodzone i powypadkowe, zniszczone, skorodowane, spalone, a zatem praktycznie  w każdym stanie technicznym. Przyjmujemy również pojazdy wycofane z eksploatacji wskazane w Rozdziale 4 art. 23 ust. 1 Ustawy o pojazdach wycofanych z eksploatacji.

Czego potrzebujesz do zezłomowania samochodu?

Aby zezłomować u nas swój pojazd, Klient musi posiadać odpowiednie dokumenty, o których mowa w Rozdziale 3 art. 19 Ustawy o pojazdach wycofanych z eksploatacji. Wszystkie dokumenty wymagane do przeprowadzenia procesu złomowania pojazdu zostały wskazane w sekcji Wymagane dokumenty, a cały proces złomowania omówiliśmy również w artykule: Jak zezłomować samochód? – Procedura krok po kroku

Po zezłomowaniu pojazdu wycofanego z eksploatacji, wystawiamy klientowi Zaświadczenie o demontażu pojazdu, przekazujemy je klientowi wraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym, unieważnioną kartą pojazdu i unieważnionymi tablicami rejestracyjnymi (obowiązek przedsiębiorcy wynikający z Rozdziału 4 art. 24 ust. 1 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji). Z tym kompletem klient ma obowiązek udać się do Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Musi to uczynić w ciągu 30 dni (obowiązek właściciela pojazdu wynikający z Rozdziału 3 art. 20 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji). Procedurę wyrejestrowania pojazdu po złomowaniu omówiliśmy również w artykule: Wyrejestrowanie samochodu po złomowaniu – krok po kroku

Kwestię pobierania opłat przy przyjmowaniu pojazdów wycofanych z eksploatacji regulują zapisy Rozdziału 4 art. 23 ust. 4-7 Ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Z kim współpracujemy?

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy, oferując takie usługi jak złomowanie oraz skup aut wycofanych z eksploatacji, a także sprzedaż używanych części samochodowych, które pochodzą bezpośrednio z demontażu w naszej autoryzowanej stacji.

Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i decyzje.

Auto szrot Ciechanów
Auto złom Ciechanów
Skup aut Ciechanów
Złomowanie aut Ciechanów
Części samochodowe Ciechanów
Auto cześci Ciechanów

SKUP AUT CIECHANÓW

DARMOWY ODBIÓR SAMOCHODU

Zapewniamy bezpłatny transport pojazdu z Ciechanowa!

Za odebrany pojazd nasz kierowca zapłaci Ci gotówką! Odbieramy samochody i inne pojazdy przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego ale działamy również na obszarze województw sąsiednich.

Auto złom mamAUTO działa na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz na terenie województw sąsiednich.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy oferując profesjonalne złomowanie aut, skup aut oraz sprzedaż używanych części samochodowych z takich miast jak:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta ale nie wiesz czy znajdujesz się na terenie naszych działań zadzwoń lub napisz!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Zgłoszenia pojazdów do kasacji przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy, pod numerem lub adresem email:

Możesz również skorzystać z poniższego formularza. Wypełnij go, a my oddzwonimy do Ciebie:

Skup aut Bydgoszcz i Toruń  Rodzaj paliwa:
  Dane Kontaktowe

  pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

  Wymagane dokumenty

  Dowód osobisty właściciela pojazdu

  W przypadku współwłasności pojazdu, zaświadczenie o demontażu powinni podpisać wszyscy właściciele pojazdu lub upoważnić do złomowania jedną osobę. Wzór upoważnienia do pobrania w przypadku, gdy właścicielem pojazdu jest 1 osoba. Wzór upoważnienia do pobrania w przypadku współwłasności pojazdu.

  Dowód rejestracyjny

  Jeżeli dowód rejestracyjny został zatrzymany przez Policję, należy uzyskać zaświadczenie potwierdzające ten fakt lub kopię dowodu rejestracyjnego z Wydziału Komunikacji i przedłożyć w momencie przekazywania auta do Stacji Demontażu Pojazdów. Jeżeli natomiast dowód rejestracyjny został zniszczony lub zagubiony, należy wypełnić stosowne oświadczenie.

  Tablice rejestracyjne

  W przypadku zniszczenia, zagubienia lub kradzieży tablic rejestracyjnych, należy przedłożyć oświadczenie potwierdzające ten fakt.

  Karta pojazdu (jeżeli była wydana)

  W przypadku, gdy karta uległa zniszczeniu lub została zagubiona, konieczne jest podpisanie stosownego oświadczenia.

  Umowa kupna-sprzedaży pojazdu

  W przypadku, gdy pojazd został zakupiony, ale nie jest jeszcze przerejestrowany, należy przedstawić umowę kupna-sprzedaży pojazdu. Jeżeli umów takich jest więcej, należy przedłożyć wszystkie – od pierwszego właściciela widniejącego w dowodzie rejestracyjnym, aż do ostatniego nabywcy, który przekazuje auto do Stacji Demontażu Pojazdów. Umowy muszą być czytelne, a także muszą posiadać wszystkie elementy niezbędne dla ważności umowy (Kodeks Cywilny).

  INNE

  W przypadku, gdy współwłaścicielem auta jest bank bądź firma leasingowa, należy przedstawić zgodę na zbycie pojazdu lub dokument potwierdzający zakończenie umowy kredytu bądź leasingu.

  W przypadku śmierci właściciela lub współwłaściciela pojazdu konieczne jest przedstawienie postanowienia z Sądu.

  FIRMA mamAUTO PROWADZI SKUP UŻYWANYCH I USZKODZONYCH AUT W MIEJSCOWOŚCI STARORYPIN RZĄDOWY (WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE).

  Menu