Używane części – do jakich aut jest ich najwięcej w mamAUTO?

Wielu z nas choć raz w życiu stanęło przed koniecznością wymiany części w naszym samochodzie. To moment, który zawsze jest związany z pewnym stresem, zarówno finansowym, jak i logistycznym. Jednym z rozwiązań, które często pojawia się na horyzoncie, jest inwestycja w używane części. W artykule poniżej podpowiadamy, do jakich marek aut jest ich najwięcej w sklepie mamAUTO.

Używane części samochodowe – króluje niemiecka motoryzacja.

Wśród ponad 75 000 części znajdujących się w naszym magazynie, największy udział mają te zdemontowane z pojazdów, których rodowód wywodzi się z Niemiec. Zdecydowany prym wiedzie marka Opel. Nasza bogata oferta części używanych do Opli liczy prawie 7 500 podzespołów. Nieco mniej, bo po ok. 6 500 części liczą zasoby marek Volkswagen i BMW. W podobnej ilości zaoferować możemy części do aut amerykańskiej marki Ford. Trochę mniejszy udział mają podzespoły do bardzo popularnych na naszych drogach AUDI – tych posiadamy ok. 3000 części.

Następne w kolejności, pod względem liczebności dostępnych do nich części, sklasyfikowane są francuskie marki Peugeot i Citroen oraz japońskie Toyoty, Nissany, Mazdy, Hondy, Mitsubishi i Suzuki. Nie brakuje też w naszej ofercie używanych części do pozostałych pojazdów popularnych producentów – Skody, Volvo, Kia, Hyundai, Seat czy Fiat.

Części używane do swoich pojazdów mogą kupić u nas również posiadacze mniej popularnych marek takich jak – Subaru, Jaguar, Land Rover, Cadillac, Dodge czy Porsche. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejną partię części i staramy się mieć podzespoły dostępne dla wszystkich znanych marek pojazdów.

Skorzystaj z oferty części używanych mamAUTO!

mamAUTO to sklep internetowy i stacjonarny, który oferuje szeroki wybór używanych części samochodowych. Najwięcej części jest dostępnych dla popularnych marek, takich jak Opel, Volkswagen, BMW czy Ford. Posiadacze pojazdów innych producentów na pewno też znajdą części dla siebie. Mamy ich ponad 75 000! Dla wielu kierowców jest to cenny źródło oszczędności i możliwość utrzymania swojego samochodu w doskonałym stanie, nie obciążając jednocześnie portfela. Warto zatem rozejrzeć się w ofercie mamAUTO, jeśli poszukujesz części zamiennych do swojego pojazdu.

Przejdź do sklepu:
mamAuto sklep online

Menu