Gdzie szukać używanych części samochodowych?

Wykorzystywanie do napraw używanych części samochodowych ma równie wielu zwolenników co i przeciwników. Ci pierwsi przekonują, że bez problemu na szrotach znaleźć można jeszcze sprawne części używane. Oponenci, na każdym kroku poddają pod wątpliwość ich jakość i przydatność. Obydwie strony mają swoje argumenty. Jednak, jak i gdzie szukać używanych części samochodowych dobrej jakości?

Używane części – jak znaleźć na szrocie?

Większość firm zajmujących się demontażem pojazdów odzyskuje części nadające się do dalszego użytku. Następnie ogłasza je w serwisach aukcyjnych, ogłoszeniowych, a nawet w mediach społecznościowych. Osoby poszukujące danej części mogą zakupić ją online, poprosić o jej wysłanie lub po prostu zadzwonić do firmy i zamówić telefonicznie. W ten sposób działa też firma mamAuto, która oferuje wysokiej jakości części używane i udziela na nie 30-dniowy okres gwarancyjny. Klient ma możliwość zamontowania, sprawdzenia części używanej i złożenia ewentualnej reklamacji w trakcie okresu gwarancyjnego.

Dobrym sposobem jest też udanie się do placówki takiego auto szrotu osobiście. Osoba zainteresowana konkretną częścią może na własne oczy ocenić stan oferowanej części używanej. Ponadto jest to opcja tańsza, gdyż nie ponosi ona dodatkowych kosztów wysyłki. Wiele firm złomujących pojazdy posiada własny magazyn ze skatalogowanymi częściami używanymi, dzięki czemu nie trzeba samemu szukać interesującej nas części. Klient nie musi też czekać na wymontowanie jej z pojazdu. Części te są do nabycia w sklepie stacjonarnym, w którym można skorzystać z doradztwa wykwalifikowanych sprzedawców. Przykładem takiego sklepu stacjonarnego jest mamAuto z siedzibą w Starorypinie Rządowym.

Gdzie szukać używanych części? – sklep online mamAuto.

Alternatywą dla poszukiwaczy części używanych jest też sklep online mamAuto, w którym znaleźć można części podzielone na kategorie wg marki pojazdu, modelu oraz rodzaj części. W sklepie można obejrzeć zdjęcia części, przeczytać ich opis wraz z danymi technicznymi i bez problemu złożyć zamówienie. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich, które zazwyczaj realizują dostawę z dnia na dzień.

By przejść do sklepu online kliknij przycisk poniżej:
mamAuto sklep online

Menu